A fém-bivaly éve – Mireisz László, Cser Zoltán, Laár András

Február 11-én, csütörtökön léptünk a keleti lunáris időszámítás szerinti újévbe. Az idei a fém-bivaly éve lesz, amit a Tan Kapuja Buddhista Egyház is megünnepelt, igaz a járványhelyzet miatt csak online közvetítés formájában. Az új évre jóslatokat is kaptunk, Cser Zoltántól a kínai asztrológiai rendszer szerint, Mireisz Lászlótól a Ji King orákulumrendszer elemzésével, Laár Andrástól pedig a nyugati asztrológia képleteit értelmezve kaptunk jóslatokat.

Kapcsolódó

Hírek

Pakisztán kiáll a gandhárai örökség védelméért

A Harmadik Nemzetközi Buddhista Konferencián Pakisztán megerősítette elkötelezettségét a gandhárai örökség iránt Nemrég zárult le Iszlámábádban a Harmadik Nemzetközi Konferencia a Pakisztáni Buddhista Örökségről, amely